E-book ZDARMA obsahuje vše důležité, co potřebují paní učitelky a páni učitelé v mateřské škole k organizaci v průběhu celého školního roku.

 V učitelské zápisníku naleznete abecední seznam dětí, seznam dětí podle věku, také si sem můžete poznamenat kontaktní údaje na rodiče, narozeniny a svátky svých kolegyň. V e-booku naleznete také prostor pro poznámky z pedagogických rad a nejrůznějších školení. Do zápisníku si můžete také vpisovat přípravy či projekty, které budete v průběhu roku s dětmi absolvovat.  E-book obsahuje také zjednodušený měsíční kalendář.

Výhodou e-booku je to, že si každá paní učitelka nebo každý pan učitel může vytvořit z jednotlivých stránek e-booku svůj vlastní učitelský zápisník na míru – vytiskne si pouze ty stránky, které považuje za důležité nebo si naopak vytiskne některé stránky několikrát.

Přejeme Vám poklidný a úspěšný nový školní rok nejen s naším učitelským zápisníkem.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

E-BOOK ZDARMA „UČITELSKÝ ZÁPISNÍK“ SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.