Školní rok se blíží ke svému konci a budoucí prvňáčci se loučí se svou školičkou, do které mnohdy chodili několik let. Malou památkou na společně strávená léta ve školce může být tento památníček ZDARMA, do kterého mohou paní učitelky zapsat nejdůležitější okamžiky, které dítě v mateřské škole prožilo. Děti nebo paní učitelky mohou do památníčku nalepit fotografie z různých akcí a děti si ho ozdobit obrázky. V závěru naleznete krátké rozloučení s budoucím školáčkem, medaile a záložku do knížky pro prvňáčka.

Paní učitelky si mohou vytisknout celý památníček nebo využít pouze některé listy a vložit je např. do portfolia dítěte, či využít medaile či záložky pro děti.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po zadání Vašeho e-mailu.

Aktivitu “ PAMÁTNÍČEK ZE ŠKOLKY“ si můžete stáhnout zde.