E-book ZDARMA je koncipován především pro děti v posledním roce před nástupem do základní školy a jejich rodiče, kteří chtějí svého broučka optimálně rozvíjet v domácím prostředí. Materiál dobře poslouží v rámci distanční výuky v podzimních měsících.

 

V e-booku naleznete 11 listů, které jsou plné drobných podzimních úkolů. Děti si díky nim ve spolupráci s rodiči procvičí základní i doplňkové barvy, prostorové pojmy, čísla a počet do šesti, geometrické tvary, stříhání, kresbu, slovní zásobu, logické myšlení, zrakovou diferenciaci, konstruktivní dovednosti, grafomotorické dovednosti, sluchovou analýzu a syntézu a fantazii.

 

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

E-BOOK ZDARMA „PODZIMNÍ SEŠIT PRO DĚTI A JEJICH RODIČE“ SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.