E-book ZDARMA je koncipován především pro děti v posledním roce před nástupem do základní školy a jejich rodiče, kteří chtějí svého broučka optimálně rozvíjet v domácím prostředí. Materiál dobře poslouží v rámci distanční výuky v zimních měsících.

 V e-booku naleznete 8 listů, které jsou plné drobných zimních úkolů. Děti si díky nim ve spolupráci s rodiči procvičí zrakovou diferenciaci, zrakovou analýzu a syntézu, slovní zásobu, orientaci na ploše, počet a čísla do pěti, logické myšlení a grafomotorické dovednosti. Děti si také připomenou hlavní znaky zimy, procvičí si konstruktivní dovednosti, připomenou si svoji adresu a budou kreslit na zadané téma.

 

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

E-BOOK ZDARMA „ZIMNÍ SEŠIT PRO DĚTI A JEJICH RODIČE“ SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.