E-book ZDARMA je určen pro všechny malé šikuly, kteří se v září chystají usednout do lavic v první třídě. E-book je koncipovaný tak, aby jednotlivé aktivity děti mohly vyzkoušet v domácím prostředí s rodiči.

 E-book obsahuje 37 stran. V úvodu e-booku naleznete krátký přehled toho, co by mělo dítě před vstupem do první třídy umět a dále jsou zde aktivity a hry pro děti a rodiče.

Dítě si prostřednictvím her procvičí slovní zásobu, stříhání, grafomotorické dovednosti, počet a čísla do deseti, geometrické tvary a logické myšlení, zrakovou diferenciaci, sluchovou analýzu a syntézu a prostorové pojmy. Dítě také bude kreslit svoji rodinu a připomene si známé básničky a písničky.

K realizaci jednotlivých aktivit je zpravidla potřeba tiskárna, pastelky, nůžky, bílý papír a případně laminátor a laminovací fólie.

E-book mohou využít rodiče doma při vzdělávání svých dětí, ale také paní učitelky a páni učitelé v mateřské škole.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

E-BOOK ZDARMA „ZE ŠKOLKY DO LAVIC“ SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.